JetUçak iletişim

ozel ucak kiralama, jetucak, jet ucak, ozel jet, ozel jet kiralama iletisim

           

 

 

ÜCRETLENDİRME VE FİYAT TARİFEMİZ:

Jet Kiralama:  Özel uçak, yolcu (charter) uçağı, kargo uçağı veya helikopter kiralamak istediğinizde, gün içinde fiyat vermekteyiz;  Private charter talebiniz ve uçak kiralama ücretleri; tarih, yolcu sayısı (veya navlun), gidilecek şehir mesafesiyle ilintili, özel uçak kiralama fiyatı verilir.  En iyi jet en iyi fiyat için Jet Uçak ile telefon, mesaj veya eposta irtibatı kurun.

Satışlar için nasıl çalışıyoruz: Uçak mülkiyeti düşünenler ve her talep için, genel müdür veya murahhas seviyede operatörler ve brokerlar,  uçuş saati Avrupa üstü  olan öğretmen ve kaptan pilotlar, teknik müdür kariyerli mühendislerden oluşan  bir  satın alma timi oluşturmaktayız. Ücretler: Pistonlu uçak veya piston helikopter seçimi ve alınması bedeli 5.000$. VLJ, light, turboprop, midsize uçaklar ve türbin helikopter  10.000$. Large  veya longrange, vip airliner varyantlar için ücret 20.000$ 'dır. Ekipten  sertifikalı bir kaptan pilot veya uçak mühendisi işyerinizde kılavuz eğitimler verecektir.  Uygulama bir ay geçici pilot istihdamından ibarettir. Taahhüt  başlıklarımız:  Uçak seçimi, satıcı ile irtibat ve satın alınması. Tecrübi danışmanlık ve eğitim alt başlıklarımız: Güvenlik ve uçuşa elverişlilik, işletme kurulumu ve yönetimi,  teknik hangar tesisi,   charter pazarı, sivil havacılık otoritesi,  alan intibakı, işletme ve uçuş maliyet yönetimi, crew yapılandırma vd protokollerin  alıcıya tanıtımı ve personel teminidir.

Uçak seçimi hakkında danışma bedeli: 500€+kdv'dir.  Hangarda birebir kontrol, kitapçık ve kağıtlar üzerinden Ekspertiz: 2.000$+kdv, Test uçuşu: 2.500$+kdv karşılığı Türk lirasıdır. 

GARANTİLER  / AVIATION  SEVİYEMİZ

JetUcak uluslararası ticari uçak sektöründe  Jet Havayolları'na ait özel charter, ilan ve satış destek platformudur.  Value Market Research ve Market Report Guide  business aviation sektörde,  2022-2029 periyotta,  trentler, küresel aktörler ve eniyi aviation markalar öngörüsel sıralaması inşa etmişlerdir. (Sektörel Analiz)
Linkleri izleyerek istatistiki ve akademik analist bakışla, business jets markette trent olan uçak firmaları listesine ve Jet Havayolları global sıra ve marka değerine ulaşın!

Business_Jets Market - Latest Industry Trends and Global Insights 2022-2028

The Fanjet Market size is expected to develop revenue and exponential market growth at a remarkable CAGR during the forecast period from 2022–2029.
 

Ziya Gökalp, 2746. Sk. No:15/25 ( 34490 ) Başakşehir / İstanbul / TURKIYE

Veko Giz Plaza No:20/44 Maslak, Istanbul / Turkiye (Egitim ve Hukuk Müşavirliği)

 

 

   ....