JetUçak İletişim

Hava alanlari, hava limanlari, gümrüksuz meydanlar, yurtdısi hava alanlari, buyuk hava lianlari, dunyanin en yogun limanlari, en buyukler, en pahali airpot codes, özel jet kiralama, jet kiralama, ucak kiralama, helikopter, istanbul

           

 

 

ÜCRETLENDİRME VE FİYAT TARİFEMİZ:

Hava aracı kiralama:  Private charter talebiniz ve uçak kiralama ücretleri; tarih, yolcu sayısı (veya navlun), gidilecek şehir mesafesiyle ilintili, özel jet charter fiyatı verilir.  En iyi jet, en iyi fiyat için, Jet Uçak ile irtibata geçin.

Satışlar hakkında bilgi isteme ücreti: Uçaklar için danışma bedeli  500+kdv'dir.

Satışlarda aracılık ücretlerimiz: Pistonlu uçak veya piston helikopter alınmasına danışmanlık 5.000$+kdv, VLJ, light, turboprop, midsize uçaklar ve türbin helikopter aracılığı 10.000$+kdv, large, longrange, vip airliner varyantlara  aracılık ücretimiz 20.000$+kdv, hangarda birebir kontrol, kitapçık ve kağıtlar üzerinden ekspertiz  2.000$+kdv, test uçuşu 2.500$+kdv karşılığı Türk lirasıdır.  Mülkiyet fikri olan alıcıdan,  ilan veren satıcıdan bağlayıcı bir yazı veya under-contract talep edilmez.  

GARANTİLER  / AVIATION  SEVİYEMİZ

JetUcak uluslararası ticari uçak işinde  Jet Havayolları'na ait özel charter ve satış  platformudur.  Value Market Research ve Market Report Guide  business aviation sektörde,  2022-2029 periyotta,  trentler, küresel aktörler ve eniyi markalar öngörüsel sıralaması inşa etmişlerdir. (Sektörel Analiz)
Linkleri izleyerek istatistiki ve akademik analist bakışla, business jets markette trent olan uçak firmaları listesine ve Jet Havayolları global sıra ve marka değerine ulaşın!

Business_Jets Market - Latest Industry Trends and Global Insights 2022-2028

The Fanjet Market size is expected to develop revenue and exponential market growth at a remarkable CAGR during the forecast period from 2022–2029.
 

Ziya Gökalp, 2746. Sk. No:15/25 ( 34490 ) Başakşehir / İstanbul / TURKIYE

Veko Giz Plaza No:20/44 Maslak, Istanbul / Turkiye (Egitim ve Hukuk Müşavirliği)

 

 

   ....